Kategorie

iStore.pl

Responsive Web Design za darmo

Domyślny szablon wykonany jest w technologii Responsive Web Design.

okCo zyskujesz?
  • Idealne wyświetlanie na większości urządzeń mobilnych – czytelność, łatwa nawigacja i szybki dostęp sprawią, że Twoi klienci nie będą mogli oderwać się od zakupów.
  • Zdobywasz nowych klientów – docierasz z ofertą sklepu do użytkowników mobilnych – według raportu TNS już ponad 44% Polaków posiada smartfona.
  • Wzrost konwersji – klienci, którzy wdrożyli responsywny szablon odnotowali wzrost zamówień nawet o ponad 98 % i przychodów o 87%.
  • Jesteś o krok przed konkurencją – nie daj się pokonać w mobilnym wyścigu. Dzięki responsywnemu szablonowi sklepu zyskasz ogromną przewagę nad sklepami, które nie działają w m-commerce.
  • Korzystasz z technologii rekomendowanej przez Google – dzięki lepszej i szybszej indeksacji strony responsywne są najlepszym rozwiązaniem pod względem SEO. 


Grafika skrojona na miarę

Dobrze wiesz, że atrakcyjny wygląd to wizytówka Twojego biznesu. Jeśli nie chcesz, by Twój sklep był podobny do setek innych, zajrzyj na Grafoteka.istore.pl. To serwis z projektami graficznymi, które zachwycą Ciebie i Twoich klientów.

Zgrany zespół ekspertów (przez duże E!) pomoże Ci w wyborze najlepszego rozwiązania i wdrożeniu metamorfozy Twojego sklepu.