Kategorie

Koszt dostawy

Koszt wysyłki kurierskiej:

  • Paczka do 31 kg – 20 zł z przedpłatą lub 25 zł za pobraniem (brutto). Ponieważ firma kurierska żąda zachowania kształtu prostopadłościanu opakowań koszt przesyłki może zostać powiększony o dodatkowe opakowanie kartonowe lub zapewniające wymogi dostawcy. Prosimy w wątpliwych sprawach o kontakt mailowy lub telefoniczny celem ustalenia ostatecznych kosztów dostawy.
  • Paczki powyżej 31 kg mogą być rozdzielane na kilka mniejszych paczek dla zachowania warunków dostawy wyznaczone przez zewnętrzne firmy kurierskie.

Dopuszczalne rozmiary paczki:

Powyższy cennik jest zachowywany w przypadku, gdy suma trzech boków paczki nie przekracza wartości 220 cm, przy czym najdłuższy z boków nie może przekroczyć wartość 120 cm.

W przypadku przekroczenia dopuszczalnych rozmiarów paczki – koszt wysyłki obliczany jest przez system uwzględniający stawki zewnętrznej firmy kurierskiej.

Zarówno w przypadku dużych przesyłek, jak i przy zamówieniach składanych na znaczą ilość towaru – prosimy o kontakt z eASYSTENT24.PL, gdzie w sposób indywidualny obliczymy dla Państwa koszt przesyłki.

Zabezpieczenie przesyłek:

Nie pobieramy żadnych opłat za opakowanie, zabezpieczenie i przygotowanie paczki do wysyłki.

Czas oczekiwania na przesyłkę:

Zamówienia staramy się realizować na bieżąco. W przypadku, gdy zamówienie zostanie złożone w dni robocze do godziny 12:00 przesyłki zostaną wysłane do Adresata jeszcze tego samego dnia i w przeciągu maksymalnie 48 godzin zostaną dostarczone pod wskazany adres.

W przypadku zamówień składanych po godzinie 12.00 lub w dni wolne od pracy –  średni czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 1-3 dni robocze. Termin ten może się nieznacznie wydłużyć w przypadku wystąpienia chwilowych braków magazynowych lub przy realizacji dużych i zróżnicowanych zamówień.